KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6082831
nr 608 2831
Gouache
Signerad -63, Ansikten, 33x48
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2009
kl 18:22:37
2/11 15:17:42
Gouache